Hukinol    ( patentovaná účinná látka )

                                                            

Hukinol    odpuzuje všechny druhy divoké zvěře, zejména zvěř černou, pomocí koncentrovaného pachu lidského potu na plochách, kde se zvěř nemá vyskytovat.

 

Návod k použití:

Hukinol   nakapejte na látkové proužky nebo buničinové vatičky a zavěste je ve vzdálenosti cca 10-20 m na sloupy ve výšce cca 50 cm. Dle počasí aplikujte Hukinol cca po 14 dnech.

 

Preventivní opatření a ochrana zdraví:

Hukinol    nepoužívejte v obydlených oblastech. Zamezte styku s pokožkou. Při manipulaci používejte ochranné rukavice. Pokapanou pokožku umyjte důkladně vodou a mýdlem.

 

Potvrzení:

Prostředek pro odpuzování lesní zvěře Hukinol je šetrný k životnímu prostředí a není jedovatý. Skládá se z organických kyselin, éterických olejů a alkoholu. Hukinol není prostředek na ochranu rostlin, proto je jeho použití dovoleno bez schvalovacího řízení a to při dodržování návodu k použití.

 

Výhodná cena:

Hukinol  je dodáván v 1/2 litrovém balení za cenu 800,- Kč (bez DPH). S DPH lze prostředek Hukinol zakoupit za 952,- Kč.

 

Distrubuce:

Rybářské potřeby U raka, Jaromír Halíř, Banskobystrická 173/15, 460 08 Liberec 8.   Objednávky lze vyřídit i telefonicky.

Telefonní kontakt:   482  771  248      nebo      603  728  068.